Aktuality

Březí – Hrusice B 5:0 (2:0)

Poslední mistrovský zápas jsme hráli v Březí. Tentokrát jsme měli i tři hráče na střídání, kteří průběžně přijížděli během zápasu. Nastoupili jsme tedy takto: Novák – Hofta, Horák, Strnad, Svěrák – Svatek, Čoudek, Janovský, Vondrák – Slabihoud, Károly. Zpočátku byl zápas celkem vyrovnaný, na malém hřišti nám domácí nijak neutíkali a i my jsme se natlačili několikrát před šestnáctku domácích. Ale jako celé jaro je naším problémem koncovka, kde nevystřelíme a stále hledáme ještě lépe postaveného spoluhráče. Každý se bojí vzít na sebe zodpovědnost při zakončení. Domácí se dostali do vedení po sedmnácti minutách hry a svůj náskok za dalších pět minut navýšili. Výsledek ale neodpovídal předváděné hře, za první poločas by nám slušel nerozhodný stav. Ještě před koncem odstoupil zraněný Martin Svěrák a nahradil jej Jirka Procházka. Do druhé půle vystřídali Tomáše Horáka a Jirku Károlyho čerství hráči Michal Vlk a Josef Procházka. Hned v úvodu druhého poločasu jsme inkasovali potřetí a chvíli na to po vyšachování naší obrany přišla čtvrtá branka. O utkání už bylo rozhodnuto a začínalo se již jen jednat o výši naší porážky. Obrana již začínala být přetížená, neboť záložníci se nestačili vracet, protože se snažili podpořit útočníky ke vstřelení čestné branky. Nejblíže jsme k tomu měli, když Ota Svatek z přímého kopu trefil jen tyč domácí branky. Do konce zápasu jsme dostali ještě jednu branku. I my jsme měli minimálně dvě tutovky, ale jak jsem se zmínil na začátku, je pro nás velký problém trefit branku. Soutěž jsme tedy zakončili na předposledním místě. Doufejme, že příští soutěžní ročník pro nás dopadne lépe. Tady se ukázalo, že soutěž se šestnácti týmy ve čtvrté třídě je nad naše síly a věříme, že napříště již nebudeme muset absolvovat tolik zápasů.

Dobřejovice B – Hrusice B 3:0 (1:0)

Předposlední zápas jsme odehráli v sobotu v Dobřejovicích na hřišti již vítězného družstva naší skupiny. Na to, že jsme tedy hráli proti nejlepšímu celku skupiny, jsme dosáhli celkem slušného výsledku. Opět jsme měli potíže se sestavou a někteří hráči, kdyby nás bylo dost, by určitě nenastoupili. My jsme šli do zápasu s touto sestavou. Slabihoud – Hofta, Vlk, Strnad st., Strnad ml. – Svatek, Čoudek, Jiří Procházka, Svěrák – Horák, Vondrák. Soupeře jsme ohrozili jen dvakrát v průběhu prvního poločasu a hráli jsme celkem organizovaně zezadu. Domácí si sice vytvářeli některé zajímavé pozice, ale abychom byli přišpendleni k naší šestnácce to nevypadalo. Takto jsme odolávali až do čtyřicáté minuty, kde se domácí ujali vedení. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce a až po hodině hry soupeř zvýšil na rozdíl dvou branek. To již postupně vystřídali naši zranění hráči – Martina Svěráka nahradil Kuba Matouš a Tomáše Horáka Petr Novotný, který se po operaci opět objevil na hřišti. A byl to právě on, kdo vstřelil z dálky za stavu 3:0 naši branku, ale rozhodčí ji pro postavení mimo hru neuznal. Byl to krásný gól a opět jsme se přesvědčili, že jsme schopni dát branku jen z velké vzdálenosti. Jinak je střelba branek náš velký problém. Jarní sezónu zakončíme příští neděli v Březí a z předposledního místa se již výše nedostaneme.

Hrusice – Babice 2:5 (1:3)      branky: Zoubek, Josef Procházka

Ve čtvrtek jsme doma odehráli další mistrovský zápas a poslední letošní na našem hřišti, tentokrát přijelo mužstvo Babic, které je na druhém místě tabulky. K tomuto utkání jsme nastoupili takto: Strnad – Hofta, Jiří Procházka, Vlk, Svěrák – Svatek, Janovský, F.Blecha, Čoudek – Slabihoud, Josef Procházka. Hned od začátku nás soupeř trápil rychlostí a důrazem, rychlostí vynikal především útočník s číslem šest, který nám také nakonec nasázel celkem čtyři branky. Do rychlého vedení se hosté dostali v desáté a čtrnácté minutě. Pak odstoupil zraněný Martin Svěrák a na hřiště šel náš jediný náhradník David Zoubek. Hosté se uspokojili dvoubrankovým vedením a trochu polevili, my jsme si vypracovali i dvě šance k zakončení, ale to je naše Achillova pata. Chvilku před přestávkou jsme obdrželi třetí gól. Hned při rozehrání nachytal střelou z půlky David Zoubek brankáře Babic a vstřelil krásný gól. Ve druhém poločase se podařilo hostům vstřelit další branku, již ale tak důsledně nebránili a naši hráči měli několik šancí ke zkorigování výsledku, Ale postupně Hofta, Slabihoud a Josef Procházka je zahazovali. Hosté přidali ještě jednu branku, vždy využili chyby v naší obraně. My jsme se také dočkali a Pepík Procházka svoji premiérovou brankou upravil konečný stav zápasu. Hned v sobotu jedeme na hřiště vedoucího mužstva do Dobřejovic. Snad tam neuděláme velkou ostudu, neboť posilnění hráči áčka nepřipadá v úvahu.

Hrusice B – Velké Popovice B 1:5 (1:4), Vlk.

V teplém nedělním odpoledni jsme přivítali na našem hřišti rezervu Velkých Popovic. Tentokrát jsme neměli potíže s počtem hráčů a nastoupili jsme v této sestavě, která se během zápasu několikrát měnila: Novák – Jiří Procházka, Vlk, Horák, Svěrák – Svatek, Čoudek, Čihák, Strnad – Károly, Josef Procházka. Soupeř se hned od začátku představil jako mužstvo, které o sobě ví, hráči byli rychlí a důrazní v osobních soubojích. My jsme jim ale naši hrou úlohu hodně ulehčili. Hned v úvodu v desáté minutě a potom ve čtrnácté hosté vstřelili úvodní dvě branky, které hodně ovlivnily další průběh utkání. Když jsme deset minut před přestávkou dostali již třetí gól, zdálo se být o utkání rozhodnuto. Pět minut před koncem poločasu byl při samostatném úniku faulován Mirek Strnad a pokutový kop s přehledem proměnil Michal Vlk. Vypadalo to, že bychom mohli dostat nový impulz, jenže ještě před přestávkou soupeř přidal další branku a vrátil si tříbrankový náskok. O poločase jsme udělali jednu změnu a Horáka nahradil Mirek Slabihoud. Ve druhém poločase se obraz hry nijak neměnil. Soupeř nás přehrával a již se tak netlačil do zakončení. Po dvaceti minutách vystřídal ještě Petr Hofta Svěráka. Přibližně čtvrthodiny před koncem přidali hosté ještě jednu branku. Zápas jsme prohráli a museli uznat, že soupeř byl lepší. Tento den jsme asi na lepší výsledek neměli.

Čestlice – Hrusice B 4:1 (1:0), Vlk.

Za velmi horkého počasí jsme v neděli odehráli další mistrovský zápas v Čestlicích. Jako obvykle jsme i tentokrát měli problémy dát jedenáct hráčů dohromady. Nakonec jsme nastoupili takto: Slabihoud – P.Hofta, Horák, Vlk, Svěrák – Svatek, Čoudek, M.Blecha, Vondrák – Károly, J.Hofta. Přijeli jsme tam s představou hlavně neudělat velký debakl, což se nám nakonec podařilo. V prvním poločase hráli domácí po větru a z kopce dolů. Na naši branku se valil jeden útok za druhým, naše obrana však odolávala, neboť i míče utíkali domácím hráčům do autu. Musíme přiznat, že i domácí hráči zahodili několik vyložených příležitostí nebo trefili našeho brankáře. My jsme takto odolávali až do čtyřicáté minuty, kdy domácí nadvakrát dostali míč do naší branky po situaci, které předcházel snad pětimetrový ofsajd. I začátek druhé půle byl obdobný, hned v páté minutě šel téměř z půlky osamocený hráč na branku a vstřelil druhý gól. I zde si myslíme, že šlo o postavení mimo hru. Z útoků do naší otevřené obrany jsme za chvíli dostali další branku. Na to jsme odpověděli po dvou minutách, kdy se trefil Michal Vlk krásnou střelou téměř z půlky hřiště. Nám pak postupně začaly docházet síly, ale přesto se domácí báli o své vedení. Čtvrt hodiny před koncem po naší špatné rozehrávce mezi obránci zvýšili Čestlice na třígólový rozdíl. O výsledku tak bylo rozhodnuto. My jsme již jen bránili, ale naštěstí jsme byli v této činnosti úspěšní. Soupeř vyhrál zaslouženě a my jsme ostudu neudělali. Příští neděli hrajeme doma s týmem Popovic a snad budeme moci zápas odehrát i s některými hráči, kteří se nevejdou v sobotu do základní sestavy áčka.

Hrusice B – Doubek 3:3 (0:1), branky: Vlk, Károly, Blecha

V neděli jsme nastoupili na domácím hřišti k dalšímu zápasu s Doubkem. Tentokrát jsme si mohli pomoci s hráči áčka a tak jsme nastoupili v této sestavě: Novák – Hofta, Jiří Procházka, Vlk, Svěrák – Svatek, Čoudek, Horák, Strnad – Károly, Blecha. Šetřili jsme na ruce zraněného obvyklého brankáře Mirka Slabihouda, který byl připraven tentokrát nastoupit v poli. Zápas to byl poměrně vyrovnaný v prvním poločase, my jsme neměli střed pole a útočili jsme především díky nakopávaným míčům, které se obvykle rychle vracely na naši polovinu. Hosté dokázali využít jednu kolmou přihrávku za naše obránce na rozběhnutého útočníka, který obstřelil našeho brankáře. To běžela asi pětatřicátá minuta. V poločase jsme udělali několik změn v rozestavění na hřišti. Hoftu vystřídal Mirek Slabihoud a postavil se do útoku, do zálohy se stáhl Blecha, Horák šel na stopera a Bleška na kraj obrany. Po třech minutách při zbytečné ztrátě v poli hosté zvýšili svůj náskok. Naštěstí o dvě minuty později poslal Michal Vlk zdálky míč do šibenice hostujícího brankáře a my jsme snížili. Začali jsme hýřit aktivitou, zlepšil se především Míra Strnad na levé straně a také po jeho akci v šedesáté minutě srovnal skóre Jirka Károly. Pak se podařilo Filipovi Blechovi po úniku dostat naše mužstvo do vedení. Jenže krátce na to přišla další zbytečná ztráta míče ve středu hřiště a do rozhozené obrany hosté podnikli rychlý protiútok a opět bylo srovnané skóre. Myslím si, že až do konce zápasu jsme byli lepším týmem, ale už jsme se báli, abychom opět v závěru zápas neztratili. Potřebovali jsme přerušit tu sérii porážek. Do dalšího období už nás ale čekají pouze mužstva z horní poloviny tabulky, příští neděli to bude také už náš poslední souběh. Doufám, že ještě nějaké body do konce sezóny, získáme.

Senohraby B – Hrusice B 2:1 (1:1)     branka: Horák

Ve středu jsme odehráli další zápas v Senohrabech. Jak jsem již předeslal, byl to opět souběh s utkáním áčka. Tentokrát jsme dali dohromady jedenáct hráčů a nastoupili jsme takto: Slabihoud – Vondrák, Hofta, Vlk, Svěrák – Svatek, Horák, Čoudek, Matouš – Josef Procházka, Károly. Začali jsme šancí Rudy Čoudka, jehož únik stačil brankář vytěsnit na roh. Hned na to si po souboji špatně došlápl Kuba Matouš, ale obětavě dohrál celé utkání. V sedmé minutě šli domácí do vedení prudkou ranou přibližně z velkého vápna. My jsme měli ještě do poločasu tři možnosti k vyrovnání – nejdříve Pepík Procházka těsně minul domácí branku, po Svatkově uvolnění slabou střelou zakončil Jirka Károly a trestný kop před koncem poločasu kousek za čtvercem se dal určitě lépe zužitkovat. Domácí měli také šance, ale myslím si, že vše jsme vyřešili dobře. Do druhé půle jsme promíchali sestavu: Horák šel do obrany, Hofta napravo, Vondrák do útoku a Procházka do středu zálohy. Podařilo se nám také po čtvrthodině hry z trestného kopu z větší vzdálenosti Tomášem Horákem vyrovnat. Když jsme již všichni mysleli na remízu, přišla dvě minuty před koncem studená sprcha v podobě druhého gólu. Pak jsme již nestačili s výsledkem nic udělat. Je nutno přiznat, že řada hráčů měla zdravotní potíže a byli jsme rádi, že je zápas u konce. Snad se všichni dají do neděle zase do pořádku.

Ondřejov B – Hrusice B 6:0 (2:0)

V neděli jsme hráli na hřišti Ondřejova. Protože áčko hrálo současně v Úvalech, nepodařilo se nám ani mužstvo dát dohromady. Nakonec nastoupili všichni, kteří mají u nás registraci a nejsou zraněni nebo pracovně vytíženi. Sestava byla nakonec následující: Slabihoud – Hofta, Horák, Vlk, Svěrák – Svatek, Čoudek, Kokeš, Vondrák – Károly. Naše oslabena sestava poměrně dlouho držela se soupeřem krok a nakonec po našich chybách ve 23. a 29. minutě jsme do poločasu dvakrát inkasovali. Protože nás domácí tolik nepřehrávali, zkusili jsme změnit o poločase trochu taktiku a hrát o něco více aktivněji dopředu. To se nám ale bohužel nevyplatilo a během čtvrthodiny jsme dostali další tři branky. K tomu ještě odstoupil zraněný Ota Svatek a tak torzo naší sestavy se soustředilo na to, abychom neinkasovali ještě daleko víc branek. Domácí stihli přidat už jen jeden gól a my jsme si oddechli, že už je konec. V týdnu nás čeká ještě další zápas v Senohrabech, kde nám opět nikdo další nepomůže, protože A-tým jede zároveň do Záp. Že by se někdo zázračně uzdravil, asi nepřipadá v úvahu.

Hrusice B – Mukařov B 0:0

Stejně jako áčko v sobotu i my jsme měli v neděli za soupeře tým Mukařova. Výsledkově jsme dopadli stejně, také jsme doma nedosáhli na tři body a uhráli bezbrankovou remízu. K utkání jsme nastoupili takto: Slabihoud – Vítek, Čihák, Vlk, Jiří Procházka – Svatek, Čoudek, Horák, Hofta – Josef Procházka, Károly. Zápas to byl opravdu remízový, obě mužstva si vypracovala minimum příležitostí ke vstřelení gólu. V první půli jsme byli nejblíže brance, když po půlhodině hry Tomáš Horák z velké dálky zkusil přehodit vyběhnuvšího gólmana a trefil pouze tyč. Po deseti minutách druhé půle vystřídal Mirek Strnad Jirku Károlyho a hned na to zraněného Mílu Vítka Martin Svěrák. Po krásném úniku Mirka po levé straně se dostal k zakončení Ruda Čoudek, ale trefil jen přemísťujícího se brankáře, to byla naše druhá šance ke vstřelení branky. Třetí byla pěkná střela Jirky Procházky z přímého kopu, která šla těsně nad branku. To je veškerý výčet našich šancí na vstřelení branky. Za zmínku stojí i to, že jsme nekopali ani žádný rohový kop. Soupeř na tom nebyl o moc lépe, jen ke konci zápasu trefil tyč z vnější strany, ale Mirek Slabihoud u té tyčky byl a střelu by jinak jistě chytil. Pro příští zápas musíme určitě zlepšit útočnou fázi, je dobré, že jsme poprvé na jaře žádnou branku nedostali, ale bohužel ani nedali.

Lojovice – Hrusice B 5:0 (0:0)

Tento zápas jsme odehráli v sobotu, zároveň tou dobou hrál i náš A-tým v Louňovicích, takže jsme nemohli počítat s žádným hráčem širšího kádru áčka. Sami jsme měli problémy, neboť se omluvili Kokeš, Petr Procházka, Károly a Vítek. Odjeli jsme tedy ve značně kombinované sestavě a někteří hráči stáli po delší době poprvé na hřišti. Nastoupili jsme takto: Slabihoud – Hofta, Horák, Vlk, Svěrák – Svatek, Čoudek, Doubek, Josef Procházka – Pavel Procházka, Vondrák. Hned v úvodu po deseti minutách přišla další pohroma, pro zranění musel odstoupit Pavel Doubek a sezóna pro něj skončila. Nahradil jej náš jediný náhradník Jakub Matouš. Domácí měli více ze hry, ale my jsme si vypracovali lepší pozice k zakončení. Hned ve druhé minutě nás mohl dostat do vedení Tomáš Vondrák, ale jeho střela levou nohou nenašla cestu mezi tyče. Další šanci jsme dostali po čtvrthodině hry, ale Ota Svatek neproměnil penaltu a potom šel ještě jednou Tomáš Vondrák sám na branku, tentokrát zakončoval pravou nohou, ale ani tato střela se nevešla do branky. Je pravda, že i domácí jednou nastřelili tyč. Vše ostatní ale naše obrana či brankář odvrátili. Po sérii rohových kopů se domácí po deseti minutách ve druhém poločase přece jen prosadili hlavou do horního růžku branky. My jsme již tak aktivní dopředu nebyli, ale stále jsme drželi přijatelný stav. Čtvrthodiny před koncem jsme se začali více tlačit dopředu a tím jsme nabídli domácím hráčům volnější prostor v naší obraně. Poslední desetiminutovka rozhodla o naší vysoké porážce, během ní jsme inkasovali čtyři branky, z toho jedna byla z penalty. Tak vysokou prohru jsme si nezasloužili. Pro další zápasy sčítáme akorát ztráty, bude-li souběžně hrát i naše áčko, těžko budeme moci jakémukoli soupeři konkurovat a budeme hledat možnosti, abychom mohli dát alespoň jedenáct hráčů dohromady. Pro tuto sezónu jsme ztratili i potrestaného Honzu Hemelíka.

Doubravčice – Hrusice B 1:2 (0:1)      branky: Svatek, Karoly

K dalšímu utkání jsme odjeli v neděli do Doubravčic. Zároveň hrálo i áčko, takže jsme neměli nikoho z jejich kádru k dispozici. Do branky nastoupil opět Míra Strnad, aby se řádně rozchytal na příští víkend, kdy půjde chytat za první tým. Mirek Slabihoud si tím mohl o další týden vylepšit bolavé rameno. Nastoupili jsme tedy takto: Strnad – Vítek, Doubek, Vlk, Svěrák – Svatek, Horák, Kokeš, Čoudek – Károly, Hemelík. Soupeř měl hned v úvodu jednu šanci, ale po samostatném úniku trefil jen tyč. My jsme se brzy vyrovnali se špatným terénem a pak jsme již domácí do dalších šancí nepouštěli, byli jsme lepším týmem, akce jsme ze začátku tahali především po levé straně, kde jsme cítili zranitelnost soupeře. Tři minuty před koncem půle, došlo k situaci, která značně ovlivnila další průběh utkání. Poslední domácí hráč podrazil surově Honzu Hemelíka a zranil mu kotník tak, že by nemohl dále pokračovat. Ovšem za protesty vůči rozhodčímu byl naopak vyloučen on a domácí hráč dostal pouze žlutou kartu. Z následujícího trestného kopu posadil Michal Vlk balon na hlavu Oty Svatka a ten přehodil brankáře a do kabin jsme šli s jednobrankovým vedením. V kabině jsme si stanovili taktiku pro druhý poločas, kterou naši hráči do důsledku dodržovali. Po deseti minutách utekl obraně domácích po levé straně Ruda Čoudek a při přečíslení dva na jednoho přihrál přesně na Jirku Károlyho, který vstřelil mezi nohy brankáře druhou branku. Krátce na to jej vystřídal Petr Procházka. I jeho první kontakt s míčem málem skončil brankou, ale byl v těžkém úhlu. Soupeř se snažil, ale naše defenzíva byla dobře organizovaná, a co prošlo přes obránce, s jistotou pochytal v brance Ferda. Dvacet minut před koncem vystřídal Oťase Petr Hofta. Ještě před střídáním měl po našem rohu blízko ke třetí brance, ale chyběl mu pověstný krůček. Doubravčice se přece jen dočkali a sedm minut před koncem snížili na rozdíl jediné branky. Očekávaný závěrečný nápor nepřišel a my jsme i přes čtyřminutové nastavení udrželi domácí v dostatečně vzdálenosti od naší branky. Bylo to vítězství opravdu vybojované, všem hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost a snahu. Jediným kazem bylo vyloučení Honzy, jinak jsme zápas odehráli bez karet. Jen jako perličku bych chtěl uvést, že naší obraně je v součtu 170 let a záloze 153 let, i přesto si dokázali s podstatně mladšími a rychlejšími hráči poradit.

Hrusice B – Kostelec u Křížků B 1:1 (0:1),     branka: Jakub Al´Obaid

V prvním zápase na domácím hřišti jsme měli za soupeře rezervu Kostelce u Křížků. Hrálo se za pěkného slunečného počasí. Nastoupili jsme v této sestavě: Strnad – Vítek, Vlk, Horák, Svěrák – Čoudek, Kokeš, S. Al´Obaid, Hofta – Hemelík, Károly. Po úvodním našem tlaku se soupeř rychle oklepal a ve třinácté minutě jsme mu sami špatným výkopem brankáře umožnili, aby hned svoji první velkou šanci využil. Opět jsme inkasovali jako první. Chvíli nám potom trvalo, než jsme se z této rány vzpamatovali. Chtěli jsme samozřejmě co nejdříve srovnat stav utkání. Po více než třiceti minutách i nám věnoval soupeř dárek. Jejich stoper nikým neatakován zahrál rukou ve velkém čtverci. Bohužel Honza Hemelík tuto možnost nevyužil a do šaten jsme odcházeli s jednobrankovým mankem. Do druhé půle nastoupil Jakub Al´Obaid místo Jirky Károlyho, za dalších deset minut šel na hřiště Petr Procházka místo Petra Hofty a hned jeho první kontakt s míčem mohl skončit vyrovnávací brankou. Jirku Kokeše vystřídal Pavel Doubek a na posledních přibližně dvacet minut místo Martina Svěráka přišel Ota Svatek, který krátce po svém příchodu přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Kubu a ten ranou pod břevno nedal brankaři šanci. Za nesportovní chování pak byl ještě jeden hostující hráč vyloučen, ale my jsme již přesilovku nevyužili. Přesto musím ocenit, že jsme dokázali alespoň vyrovnat. Hra samozřejmě ještě nemá potřebnou kvalitu, ale na hráčích je vidět snaha se o výsledek řádně poprat.

Světice – Hrusice B 2:1 (1:1),       branka: Kokeš

První jarní utkání jsme odehráli ve Světicích. K utkání jsme nastoupili bez jediného přípravného zápasu. Sestava byl následující: Slabihoud – Jiří Procházka, Vlk, Svěrák – Čoudek, Josef Procházka, Kokeš, S. Al Obaid, Strnad – Hofta, Hemelík. Hned v úvodu utkání jsme si vypracovali vyloženou šanci, ale Mirek Strnad branku přestřelil. Chybělo málo a mohli jsme vést. Soupeř nás za to potrestal a v desáté minutě jsme propadli na naší levé straně obrany, přišel centr na zadní tyč, kde zůstal nehlídaný domácí a hráč a hlavou otevřel skóre zápasu. Po čtvrthodině hry jsme srovnali, trestný kop zakroutil Jirka Kokeš přesně do šibenice a my jsme se mohli radovat z vyrovnání. I hra se celkem vyrovnala, nebezpečné akce se vytvářely na obou stranách hřiště. Samozřejmě musíme poděkovat našemu brankáři, že až do poločasu již další branku neinkasoval. O půli jsme udělali jednu změnu – místo Hofty šel do útoku J. Al Obaid. Naším velkým problémem dlouhodobě jsou vstupy do druhého poločasu. To se potvrdilo i v tomto zápase, kdy již po třech minutách prošla přízemní střela nikým neatakovaného hráče přesně k tyči do naší branky. Ještě chvilku nás domácí tlačili, posléze tlak polevil a hra se opět vyrovnala. Na rozdíl od první půle jsme si nevytvořili žádnou příležitost k vyrovnání, domácí obranu jsme jen ohrožovali centry k pokutovému území, tam jsme se ale neprosadili. Na posledních 30 minut vystřídal Míla Vítek Martina Svěráka. Na některých hráčích byla vidět nerozehranost, věřím, že v příštím utkání na domácím hřišti se již ukážeme v lepším světle.